NÁŠ PŘÍBĚH

začalo to v roce 1992


Je až neuvěřitelné, jak čas letí - zdá se nám to jako včera, kdy jsme v garáži v Týně nad Vltavou začali opravovat a lakovat první jízdní kola.

Dnes je to již 27 let a za tu dobu se nám podařilo získat roky zkušeností jak dokonale opravit kola různých značek, začít prodávat kola a díly, rozšířit sortiment o sportovní oblečení a hlavně – každý den se posouvat vpřed.

Cyklosport Otčenášek doprovází zákazníky na cestě za sportovními výkony a pomáhá jim být lepší každým dnem.


Co nabízíme?

1992

jak to začalo


Začalo to v roce 1992, po tom, co jsem vystudoval strojařinu v Českých Budějovicích, jsem pracoval jako technolog a po práci opravoval kola doma v garáži. S kamarádem jsme přitom vedli cyklistický oddíl pod hlavičkou ČSAD České Budějovice a jezdili závody JAL (jihočeská amatérská liga). Kola byly můj koníček již od dětství a díky tomu jsem se ho držel. Zákazníků přibývalo a rozhodl jsem se začít kola i prodávat. A protože garáž už byla malá, pronajal jsem si malý prostor v centru města a začal podnikat.

1996 - současnost

jak to pokračuje


Po čtyřech letech se naskytla příležitost koupě domu, který jsme zrekonstruovali a vytvořili tak plnohodnotnou prodejnu v Týně nad Vltavou, která byla otevřena v roce 1996. Zde fungujeme s manželkou Hanou doteď a svoji práci děláme se stejným nadšením, jako když jsme začínali. Můj koníček mě dovedl až sem, kde jsme tady pro Vás - a toho si opravdu vážíme.